Szybki przewodnik po szansach na obstawianie NBA

Jeśli jesteś fanem NBA i chcesz zarobić trochę pieniędzy, ciesząc się ulubionym sportem, zakłady NBA jest dla Ciebie właściwym wyborem. Jeśli jednak jesteś nowy w zakładach NBA, może to być bardzo mylące i przytłaczające. Jedną z najważniejszych rzeczy do zrozumienia, jeśli chodzi o zakłady, są szanse na zakłady NBA. W tym artykule damy ci szybki przewodnik po szansach na zakłady NBA, aby pomóc Ci zrównoważyć zakłady z pewnością.

Jakie są zakwestionowanie NBA?

Szanse NBA reprezentują prawdopodobieństwo pewnego wyniku w grze lub sezonie. Innymi słowy, szanse NBA to liczby, które określają, ile pieniędzy możesz wygrać, jeśli postawiłeś na określoną drużynę lub gracz. Szanse NBA są prezentowane w różnych formatach w zależności od używanego bukmachera, ale najczęstszymi formatami są szanse amerykańskie, szanse dziesiętne i szanse ułamkowe.

Amerykańskie szanse

Amerykańskie szanse są najpopularniejszym rodzajem szans używanych w USA, dlatego nazywane są również kursami Moneyline. Amerykańskie szanse reprezentują, ile pieniędzy będziesz musiał postawić na wygraną 100 USD lub ile wygrałbyś, jeśli postawisz 100 USD. Na przykład, jeśli zobaczysz szanse -150, oznacza to, że będziesz musiał postawić 150 USD, aby wygrać 100 USD. Z drugiej strony, jeśli zobaczysz szanse +150, oznacza to, że wygrasz 150 $, jeśli postawisz 100 $.

dziesiętne są najczęstszym

Szanse dziesiętne

Szanse dziesiętne są najczęstszym rodzajem szans stosowanych w Europie i Australii. Szanse dziesiętne reprezentują całkowitą kwotę pieniędzy, które otrzymasz, jeśli Twój zakład się powiedzie, w tym początkowy udział. Na przykład, jeśli zobaczysz szanse 1.80, oznacza to, że wygrasz 1 $.80 za każdego dolara, który zakładasz.

Czynniki, które wpływają na

Frakcjonalne szanse

Frakcjonalne szanse są stosowane przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Frakcjonalne szanse reprezentują stosunek twoich potencjalnych wygranych do początkowego udziału. Na przykład, jeśli zobaczysz szanse 5/1, oznacza to, że wygrasz 5 $ za każde 1 $. Jeśli postawisz 10 USD, wygrasz 50 USD.

Czynniki, które wpływają na szanse na obstawianie NBA

Szanse zakładów NBA nie są liczbami losowymi. Opierają się na różnych czynnikach, które wpływają na wynik gry lub sezon. Oto niektóre z najważniejszych czynników, które wpływają na szanse zakładów NBA:

  1. Siła zespołu – siła zespołu jest jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na szanse na obstawianie NBA. Im lepszy jest zespół, tym niższe szanse, które dostaniesz, aby wygrać. I odwrotnie, jeśli zespół jest słaby i walczy, szanse na wygranie będą wyższe.
  2. Kontuzje – kontuzje kluczowych graczy mogą znacznie wpłynąć. Jeśli gwiazdorka nie ma, szanse na wygraną ich drużynę zwykle będą https://ggbet-pl.site/ wyższe.
  3. Przewaga sądu domowego – przewaga w sądzie domowym może również wpływać na szanse na obstawianie NBA. Zespół grający w domu jest zwykle postrzegany jako ma większą szansę na wygraną, więc szanse na nich będą niższe.
  4. Dane historyczne-dane historyczne, takie jak wcześniejsze występy, zapisy na głowę i najnowszy formularz mogą również wpływać.

Wskazówki dotyczące obstawiania szans NBA

Teraz, gdy rozumiesz szanse na zakłady NBA i czynniki, które na nie wpływają, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci postawić na szanse na NBA z pewnością:

  1. Przeprowadź badania – Zanim postawiisz na NBA szanse, upewnij się, że przeprowadzasz badania nad zespołami, zawodnikami i trenerami. Spójrz na ich wcześniejsze wyniki, ich obecną formę oraz wszelkie obrażenia lub zawieszenia, które mogą wpłynąć na ich wydajność.
  2. Założę się z wyraźną głową – emocje mogą zaciemnić Twój osąd, jeśli chodzi o zakłady. Nie zakładaj się na swoją ulubioną drużynę tylko dlatego, że chcesz, żeby wygrali. Postawiaj z wyraźną głową i obiektywnie oceń zespoły i szanse.
  3. Nie zakładaj się więcej niż możesz sobie pozwolić – zakłady mogą być zabawnym i ekscytującym sposobem na cieszenie się NBA, ale ważne jest, aby pamiętać, aby nigdy nie zakładać się więcej, niż możesz sobie pozwolić. Ustaw dla siebie budżet i trzymaj się go.
  4. Kupuj najlepsze szanse – różni bukmacherzy mogą oferować różne szanse na zakłady NBA, więc upewnij się, że rozejrzyj się i znajdź najlepsze szanse na swój zakład. W ten sposób możesz zmaksymalizować swoje wygrane.
  5. Założę się na słabsze – obstawianie słabszych może być ryzykowne, ale może być również bardziej satysfakcjonujące. Nie bój się zaryzykować Underdogs, jeśli uważasz, że mają szansę wygrać.

Wniosek

Szanse na zakłady NBA mogą na początku wydawać się przytłaczające, ale zrozumienie ich jest niezbędne do ustawiania świadomych zakładów i maksymalizacji wygranych. Postępując zgodnie z tym szybkim przewodnikiem po zakwestionowaniu NBA i pamiętając o tych wskazówkach, możesz postawić na szanse NBA z pewnością siebie i dobrze się bawić, robiąc to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *